Change language:   PL

Środki gryzoniobójcze VIGONEZ MARS

Wszyscy wiemy, jakim problemem mogą stać się gryzonie, kiedy pojawią się w naszym otoczeniu. Atrakcyjny środek wabiący, mocne działanie oraz unikalna receptura, do której gryzonie nie są przyzwyczajone – to cechy decydujące o efektywności trutki.

Naszą ambicją było połączenie wszystkich najważniejszych zalet. Z tym większą satysfakcją prezentujemy serię VIGONEZ MARS do zwalczania gryzoni.

  • Produkty zawierają bitrex, gorzką substancję zapobiegającą przypadkowemu spożyciu.
  • Antykoagulant (difenakum) - zawarty w produktach ma opóźnione działanie (max. 72h), więc gryzonie nie unikają preparatu, co umożliwia zwalczanie całych grup.
 

Skład wszystkich produktów serii VIGONEZ MARS jest specjalnie dopasowany do potrzeb i preferencji żywieniowych odpornych gryzoni, dzięki czemu preparaty są wyjątkowo konkurencyjne w stosunku do naturalnego pożywienia.

Dodatkowo każdy produkt zawiera specjalne środki wabiące, co jeszcze bardziej podnosi atrakcyjność trutki.


W zależności od środowiska i warunków otoczenia można dobrać optymalną metodę zwalczania uciążliwych gryzoni.

Ziarno VIGONEZ MARS ma w składzie pszenicę, kukurydzę, słonecznik, płatki oraz nasiona roślin oleistych. Obok takiej pokusy żaden gryzoń nie przejdzie obojętnie.

Granulat VIGONEZ MARS - jest specjalnie przygotowanym pożywieniem w formie grubego granulatu, zapobiega to przenoszeniu trutki przez gryzonie.

Pasta VIGONEZ MARS - Wygodna w użyciu dzięki saszetkom. Szczególnie polecana do stosowania w wilgotnych pomieszczeniach, np. w piwnicach, ponieważ długo zachowuje świeżość (nawet 2 lata).

Kostka VIGONEZ MARS - Skład kostki jest specjalnie dostosowany do potrzeb i preferencji żywieniowych gryzoni. Pozostawione ślady na kostce informują z jakim gryzoniem mamy do czynienia.